Sklep / Zakupy

Jeżeli szukasz taniego i skutecznego sposobu na aranżację swojego wnętrza, to to jest miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Zdjęcia znajdujące się w galeriach kronikipiksel.pl mogą zostać wykonane na różnych nośnikach co zapewni, że twoje wnętrze nabierze nowego wyrazu.

Obraz wydrukowany na płótnie Canvas, papierze fotograficznym, drewnie, szkle, w ramie z passe-partout, kolaże czy fototapety pozwolą aby twoja kreatywność stworzyła coś miłego i niepowtarzalnego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Istnieje również możliwość wykonania obrazów z materiałów dostarczonych np. zdjęć rodziny, wspomnień z wakacji lub innych.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zamówienia można dokonywać za pomocą poczty elektronicznej przesyłając wiadomość na adres:

kontakt@kronikapiksel.pl

Zmawiając obraz podaj proszę następujące informacje:

  1. Jakie zdjęcie z kronikapiksel.pl ma być wykonane lub czy masz swoje zdjęcie.
  2. Jaki rozmiar ma mieć obraz.
  3. Na czym ma być wykonany.
  4. Gdzie chcesz abym go wysłał.

Na tej podstawie wykonam wyceny. Po jej akceptacji wystawię Ci dokument sprzedażowy i po jego opłaceniu wykonam dla Ciebie obraz zgodnie ze specyfikacją wykonania zawartą w wycenie.

Poniżej znajduje się galeria pokazująca przykładowe wizualizacje wykorzystania zdjęć z galerii kronikapiksel.pl w aranżacji wnętrz.